Dzisiaj jest: sobota, 21 października 2017 r.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Więcej szczegółów na podstronie: "Polityka Prywatności". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Ofiarodawcy, Przyjaciel Domu

 przyjaciel

 

1. Leszek i Małgorzata Zachwieja

L'ARTIM

ul. Ks Zabłockiego 17

62-200 Gniezno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

2. Państwo Migasiewicz

EMKA (Piekarnia i Cukiernia)

Łąkowa 4

62-085 Skoki

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

3. Anna Michalska i Mieczysław Jarzembowski

"Wspólnota" S.C. Przedsiębiorstwo PUH – Skoki

ul. Rogozińska 12

62-085 Skoki

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

4. Agnieszka Rychlińska

PHU RETRO. Spożywcze artykuły – produkcja, hurt

Głazów 27A

73-400 Myślibórz

 

5. Wytwórnia Lamp Oświetleniowych

S. Ślesiński, W. Winek Sp.J.

Sarbka 11

62-113 Żelice

 

6. Łukasz Zając

Rena.pl. Firanki, karnisze, rolety, zasłony i ręczniki

ul. Janowiecka 94

62-100 Wągrowiec

Więcej informacji o firmie TUTAJ

     

7. Wiesław Podraza

„Sanplast" Spółka Akcyjna

Wymysłowice 1

88-320 Strzelno

Więcej informacji o firmie www.sanplast.pl

 

8. Aleksy Siudziński

HiFi exclusive

ul. Łubieńskiego 11

62-200 Gniezno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

9. Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

ul. Polna 17

Murowana Goślina

Więcej informacji o firmie TUTAJ                  

 

10. Stanisława i Stanisław Ucińscy

Roszkówko

62-085 Skoki



11. Danuta i Mieczysław Bień

ul. Rakojedzka 34

62-085 Skoki

 

12. Jan Ciupak i Leszek Ciupak

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe JANEX

ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 31

Janów Lubelski

Więcej informacji o firmie TUTAJ                    

 

13. Sebastian Tomczyk

P.P.U.H. TOMEX

ul. Przemysłowa 19

64-840 Budzyń

 

14. Konrad i Małgorzata Bukowscy

Ś.W.L.O. „Alladyn"

Os. Cechowe 37

64-840 Budzyń

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

15. Romana i Zbigniew Draheim

Gniezno

Więcej informacji TUTAJ

 

16. Grzegorz i Halina Maciejewscy

Gniezno

 

17. Anna Żabińska – Pioterek

Lulkowo

 

18. Tomasz Łęcki

Burmistrz Murowanej Gośliny

ul. Poznańska 18

62-095 Murowana Goślina

Więcej informacji TUTAJ

 

19. Stefan Wojciech Mikołajczak

Marszałek Województwa Wielkopolskiego

Skoki

Więcej informacji TUTAJ

 

20. Ks. Przemysław Prętki

Parafia pw. św. Barbary

ul. Ks. Struka 4

64 - 840 Budzyń

Więcej informacji TUTAJ

 

21. Ks. kan. Witold Chmielewski

Parafia pw. bł. Michała Kozala

ul. Rzeczna 4A

62-100 Wągrowiec

Więcej informacji TUTAJ

 

22. Nadzwyczajni Szafarze Komunii świętej

 Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Więcej informacji TUTAJ

 

23. Doradcy Życia Małżeńskiego i Rodzinnego

Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Więcej informacji TUTAJ

 

24. JAF Polska Sp.z o.o.

ul. Magazynowa 19

62-023 Gądki

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

25. Fabryka Firanek i Koronek "Haft" S.A. 

ul. Złota 40

62-800 Kalisz

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

26. Sanitec Koło Sp. z o.o.

ul. Toruńska 154

62-600 Koło

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

27. Healthy Food Production S.A.

ul. Ryżowa 1

Bielany Wrocławskie

55-040 Kobierzyce

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

28. Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łopuchówko

Łopuchówko 1

62-095 Murowana Goślina

Więcej informacji TUTAJ

 

29. Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI

ul. Kolejowa 3

63-520 Grabów n. Prosną

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

30. Orzechowskie Zakłady Przemysłu Sklejek

ul. Miłosławska 13

62 – 322 Orzechowo

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

31. Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie

Damłyn Sp. z o. o.

ul. Wągrowiecka 4A

62-110 Damasławek 

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

32. M.I.L. - SYSTEM

ul. Jarzębinowa 84

11-034 Stawiguda k. Olsztyna

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

33. Nadleśnictwo Durowo

ul. Durowo 4

62-100 Wągrowiec

Więcej informacji TUTAJ

 

34. Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o.  

ul. Wrzesińska 29   

62-330 Nekla

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

35. ALBA P.P.H. Tomasz Woźny

ul. Promienista 131

60-141 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

36. RIEBER FOODS Polska S.A.

ul. Wyszyńskiego 14

87 - 800 Włocławek

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

37. LOB S.A

ul. Magazynowa 4

64-100 Leszno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

38. Zakład Poligraficzny POL-MAK

ul. Stefana Batorego 93

62-080 Batorowo k/ Poznania

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

39. Alba-Plus Tadeusz Antkowiak

Os. Piastowskie 79

61-159 Poznań 

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

40. Kronopol Sp. z o.o.

ul. Serbska 56

68-200 Żary

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

41. PPH KILIAN

ul. Czechosłowacka 39

92-288 Łódź

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

42. Zakład Stolarski

Jerzy Pędziński

ul. Szkolna 2

62-095 Murowana Goślina

 

43. Zakład Stolarski

Mariusz Bałażyk

ul. Antoniewska 31

62-085 Skoki

 

44. Serpol Cosmetics Sp. z.o.o. Sp.k

ul. Nowa 2 

62-290 Mieścisko

Więcej informacji TUTAJ

 

45. Mikrotech S.A. - Fabor

ul. Składowa 9

38-400 Krosno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

46. Philips Lighting Poland SA

ul. Kossacka 150

64-920 Piła

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

47. Fabryka Dywanów "Weltom" SA

ul. Gen. J. Hallera 2

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

48. Leszek Dudek

Tartacznictwo, usługi leśne i transport

ul. Rakojedzka 17

62-085 Skoki

 

49. Spółdzielnia Inwalidów "Jedność"

ul. J. Piłsudskiego 30

56-200 Góra Śląska

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

50. Bonduelle Polska

ul. Kilinskiego 11

88-140 Gniewkowo

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

51. Nadleśnictwo Bolewice

ul. Świebodzińska 9

64-305 Bolewice

Więcej informacji TUTAJ

 

52. PPUH NIKA Dominika Grabowska

ul. Głowackiego 61B

28-300 Jędrzejów

 

53. Seamor International Ltd Sp. z o.o

ul. Granitowa 22

70-750 Szczecin

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

54. DIETSCHE Sp. z o.o.

ul. Wołczyńska 21a

60-003 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

55. Contimax S.A.

ul. Partyzantów 12 C

32- 700 Bochnia

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

56. PPO pp

ul. Dworcowa 25

47-100 Strzelce Opolskie

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

57. Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy

ul. Główna 14

61-005 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

58. AMICA WRONKI S.A.

ul. Mickiewicza 52

64-510 Wronki

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

59. Gospodarstwo Rolne

Andrzej Kotas

Morgi 4

88-121 Chełmce

 

60. Hotel Pomorski **

ul. Sierakowska 36

60-367 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

61. Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A.

ul. Tysiąclecia 13

38-400 Krosno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

62. Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

ul. Piotrkowska 61

26-300 Opoczno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

63. OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.

ul. Zielona 2

11 – 015 Olsztynek

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

64. TERMISIL Huta Szkła Wołomin

ul. Wileńska 68 A

05-200 Wołomin

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

65. WELMAX PAPER Sp. z o.o.

Bezwola 2A

21-310 Wohyń

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

66. Hotel  Delicja***     

ul. Mostowa 22

64-600  Oborniki Wlkp.

 

67. Producent Materacy - MEBLOMATEX

ul. Żytnia 18

62-020 Swarzędz

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

68. Stanpol-Impex

ul. Cmentarna 3B

62-020 Swarzędz

Więcej informacji o firmie TUTAJ

69. KRUSZGEO

ul. Grunwaldzka 21

60-783 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

70. PPHU MAR-POL

Marianna i Stanisław Różańscy

ul. Brukowa 20

91-341 Łódź

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

71. DYDONA

Masarskie Akcesoria i Zaopatrzenie Sp z oo.

ul. Fabryczna 1

46-023 Osowiec

Więcej informacji o firmie TUTAJ

72. WEGA S.A.

ul. Mikołowska 29

41-400 Mysłowice

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

73. Meble Marzenie

ul. Bolesławiecka 14 Opatów

63-645 Łęka Opatowska

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

74. KCB Interlight Sp. z o.o.

ul. Inowrocławska 4

88-140 Gniewkowo

Więcej informacji o firmie TUTAJ

75. Angella – dywany, wykładziny

ul. Generała Władysława Andersa 42

15-113 Białystok

Więcej informacji o firmieTUTAJ

 

76. Nordzucker Polska S.A.

ul. 5 Stycznia 54

64–330 Opalenica

Więcej informacji o firmie TUTAJ

77. Firma malarska

Andrzej Wiśniewski

ul. Wolności 29 A

62-220 Niechanowo

 

Wojciech Krystkowiak

ul. Grabowa 4

62-220 Niechanowo

 

78. Par. pw. św. Katarzyny

Ks. prob. Bronisław Haniewicz

Chełmce 94

88-121 Chełmce

 

79. Kwalifikowana Szkółka Drzew Owocowych oraz Krzewów Róż

Baranowscy

ul. Mickiewicza 28a

62-025 Kostrzyn Wielkopolski

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

80. Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej

os. Orła Białego 20

62-200 Gniezno

Więcej informacji TUTAJ

 

81. Caritas Diecezji Bydgoskiej

ul. Cienista 2

85-819 Bydgoszcz 

Więcej informacji TUTAJ

 

82. Marek Łaniecki

Gospodarstwo rolne

ul. 1 stycznia 37

88-400 Żnin

 

83. Firma Carbon (węgiel hurt-detal)

Dyr. Paweł Sochacki

ul. Składowa 1

62-200 Gniezno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

84. Renata i Robert Marciniak

ul. Gościnna 4

88-400 Żnin

 

85. Kamila i Grzegorz Marciniak  

ul. Karłowicza 7

64-920 Piła

 

86. Kuchinox sp. z o.o.

Al. Kosciuszki 1

90-418 Łódź

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

87. Szkółki & Sady Sękowscy

 Grzegorz Sękowski

ul. Krótka 24

62-007 Biskupice

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

88. Centrum Dystrybucji EXCELLENCE S.A.

Tymianka - Lipa 20a

95-010 Stryków

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

89. A'dal-bert Production

ul. Tetmajera 11

43-600 Jaworzno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

90. NORENCO Polska Sp. z o.o.

ul. Sidorska 102

21-500 Biała Podlaska

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

91. INVENA S.A.

ul. Lniana 2

75-213 Koszalin

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

92. Hotel Rzymski Sp. z o.o.

al. K. Marcinkowskiego 22

61-827 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

93. Alfred i Małgorzata Ignacek

Gospodarstwo rolne

Żyrosławice 23

88-140 Gniewkowo

 

94. Parafia pw. św. Jana - Piaski

ks. prob. Roman Dąbrowski

Piaski 32

88-153 Kruszwica

 

Teodor Domalski - Tarnowo

Ryszard Mankiewicz - Piaski

Andrzej Bassa - Wróble

Jerzy Wypijewski - Piecki

Piotr Rytkowski - Bródzki

Stanisław Bogdanowicz - Bródzki

Edward Kościelak - Bródzki

Maria Bukowiecka - Bachorce

Janina Wilczaszek - Piaski

 

95. PHP OLMAR A. PASZKOWSKA

ul. Żeromskiego 20/2c

60-544 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

96. FORMES Sp. z o. o.

ul. Spółdzielcza 2

42-274 Konopiska

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

97. Spółdzielnia Mleczarska Września

ul. Czerniejewska 1

62-300 Września

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

98. Berendsen Textile Service

ul. Duńska 1

83-330 Żukowo

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

99. Partner Sp. z o.o.

ul. Kopernika 1

48-340 Głuchołazy

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

100. Bp. Bogdan Wojtuś

ul. Kanc. Jana Łaskiego 11

62-200 Gniezno

 

101. Parafia pw. św. Jerzego i św. Jadwigi w Kłecku

ks. kan. Mirosław Kędzierski

ul. Kościelna 1

62-270 Kłecko

 

Pan Roman Winiarski

Charbowo

62-270 Kłecko

 

102. Eurohotel Swarzędz

ul. Cieszkowskiego 33

62-020 Swarzędz

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

103. FIVE STARS

Tekstylia Pięciogwiazdkowej Jakości 

ul. Zabłocie 23

30-701 Kraków

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

104. BIOBAKT Sp. z o.o.

ul. Wólczańska 155

90-525 Łódź

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

105. F.H.U. ABC

ul. Harcerska 8

84-120 Władysławowo

 

106. Parafia pw. Świętego Krzyża w Inowrocławiu

Ks. prob. Rafał Wnuk

ul. Kościuszki 3

88-100 Inowrocław

 

Wiesława i Jacek Ciesielscy

Komaszyce 16a

88-100 Inowrocław

 

107. Regwil

ul. B. Prusa 40

Zębice

55-010 Św. Katarzyna 

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

108. SAVITOR Sp. z o.o.

Piekary, ul. Jagodowa 6

62-200 Gniezno

 

109. Parafia pw. NSPJ w Rejowcu Poznańskim

ks. prob. Błażej Czernecki

Rejowiec 32

62-093 Rejowiec Poznański

 

Pan Jerzy Brząkała

Rejowiec 26

62-093 Rejowiec Poznański

 

110. Gospodarstwo Szkółkarskie WIECZOREK

Puszczykowo Zaborze

ul. Zaborska 10

62-021 Paczkowo

 

111. Hurtownia SANDERUS

Pan Stanisław Sondej

ul. Romanowicza 42

33-100 Tarnów

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

112. Piwnica Win Badeńskich VIN-BAD

Pan Michał Kachel-Tujdowski

ul. Pionierów 48

62-510 Konin

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

113. ZAKŁADY TŁUSZCZOWE WERBLIŃSKI

63-322 Jedlec 42

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

114. F.U. Eko-Kret

Aleja Siódma 1a

62-200 Gniezno

 

115. Oddział KSC S.A. „Cukrownia Malbork”

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 51

82-200 Malbork

 

116. Anna  Rogalińska

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

62-285 Popowo Kościelne 4

 

117. PRIMET

ul. Piaskowa   20        

87-162  Lubicz  k/ Torunia

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

118. Polsound Sp. z o.o.

ul. Graniczna 17

05-092 Łomianki

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

119. Urząd Marszałkowski

Województwa Wielkopolskiego

al. Niepodległości 16/18

61-713 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

120. Bolesław Niedźwiedź

Szkółka drzew i krzewów

62-095 Długa Goślina 63c

 

121. Gerflor Polska Sp. z o.o.

ul. Szarych Szeregów 25

60-462 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

122. Nadleśnictwo Czerniejewo

Głożyna 5

62-250 Czerniejewo

Więcej informacji TUTAJ

 

123. Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "URBAN"

ul. Polna 28

62-007 Biskupice

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

124. Gospodarstwo Szkółkarsko-Rolne

Stanisław Wieczorek

Puszczykowo-Zaborze 

ul. Zaborska 10

62-021 Paczkowo

 

125. RDUCH ELEKTROAKUSTYKA

Jan Rduch  

ul. 1-Maja 196

44-340 GODÓW

Więcej informacji o firmie TUTAJ

126. Emilgrana-Poland Sp. z o.o.

63-830 Siedlec 71 b

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

127. CHEMIX

ul. 11-go Listopada

40-387 Katowice

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

128. GREINPLAST Sp.z o.o.

Krasne 512 b

36-007 Krasne

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

129. Polmar Profil Sp. z o.o.

Jadwiga Szczerba |

ul. Powstańców Śl. 64

42-700 Lubliniec

Więcej o firmie TUTAJ

 

130. "HORTMASZ" Sp. z o.o.

Strobów 2D

96-100 Skierniewice

Więcej o firmie TUTAJ

 

131. Zekar sp. z o.o.

ul. Otrębuska 36

05-840 Brwinów

Więcej o firmie TUTAJ

 

132. Tubądzin Management Group Sp. z o. o.

Cedrowice Parcela 11

95-035 Ozorków

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

133. Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze

POLAN Spółka z o.o.

ul. Lucjana Rydla 53/55

30-130 Kraków

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

134. PAW Sp. z.o.o. (serwetki)

ul. Nektarowa 9

62-002 Suchy Las

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

135. H. i J. Petera

 Wypiek opłatków

ul. Słowackiego 6

99-319 Dobrzelin

 

136. Zakład Produkcji Spożywczej i Handlu

Frąckowiak s.j.

ul. Polna15

62-066 Granowo

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

137. Hotel HP Park***

ul. abpa A. Baraniaka 77

61-131 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

138. „MIGOR“

(preparat enzymatyczny)

ul. Związkowa 35

04-522 Warszawa

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

139. PUH Florexpol Sp. z o.o.

Dębówka 17A

20-050 Lublin 2

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

140. PPH Chadex Sławomir Chada

ul. Pogodna 18

05-402 Otwock

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

141. BiFIX Wojciech Piasecki Sp.j.

Górki Małe

ul. Dworska 33

95-080 Tuszyn

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

142. Filar – Fijałkowscy S.J.

Zaryń 46

62-619 Sadlno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

143. Fundacja Dobroczynności Atlas

Jaśkowa Dolina 17

80-252 Gdańsk

Więcej informacji TUTAJ

 

144. Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o.

ul. Fabianowska 100

62-052 Komorniki 

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

145. Chemix - producent chemii gospodarczej

11 Listopada 30

40-387 Katowice

Więcej informacji o firmie TUTAJ

146. ALDA (kosze)

ul. Dębowa Góra 27

41-260 Sławków

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

147. Zakład Karny w Gębarzewie

Gębarzewo

62-241 Żydowo

Więcej TUTAJ

 

148. Ewa i Jerzy Franek

Fameks - produkcja tworzyw sztucznych

ul. Fabryczna 6A

43-440 Goleszów

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

149. TKANMET  Zakład Produkcji Siatek

Sól 452

23-400 Biłgoraj

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

150. Duni Sales Poland Sp. z o.o.

ul. Syrenia 4

61-017 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

151. WYTWÓRCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY „SPOŁEM”

ul. Mielczarskiego 93-95

25–726 Kielce

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

152. INSTYTUT ZOOTECHNIKI

Kołuda Wielka

88-160 Janikowo

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

153. Przetwórstwo Rybne ŁOSOŚ Sp. z o.o.

Włynkówko 49B

76-202 Słupsk 2

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

154. Firma „ROLMEX” S.J (przyprawy)

ul. Wojska Polskiego 13

62-800 Kalisz

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

155. PPHU  FLAXPOL Sp. z o.o.

 ul. Władysława Jagiełły 1

46-200 Kluczbork

Więcej informacji o firmie TUTAJ

156. Gospodarstwo rolne

Rodzina Kasprzak

Gościeszyn

88-420 Rogowo

 

157. Prymat Sp. z o.o. (przyprawy)

ul. Chlebowa 14

44-337 Jastrzębie-Zdrój

Więcej informacji o firmie TUTAJ

158. Mar-Ol Hurt

ul. Obodrzycka 61

61-249 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

159. Parafia St Ann's Deepcar and St Mary's Penistone

Haywood Lane,

Deepcar,

Sheffield S36 2QQ

England-Anglia

Więcej informacji TUTAJ

 

160. Kobi Light Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

ul. Boya-Żeleńskiego 25

35-105 Rzeszów

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

161. Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o.

ul. Wyszyńskiego 52

88-320 Strzelno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

162. GASKOM

Stanisława Lancewicz

Karzcino 30A

76-200 Słupsk

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

163. POLWO (fabryka wieszaków)

Wiesław Kalinowski

Bielczyny 36

87-140 Chełmża

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

164. PPH MARC-TH M. i B. Kamiński sp. j.

Norwida 26

05-071 Sulejówek

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

165. TOMPLAST

Lutomierska 48

95-200 Pabianice

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

166. POLONTEX S.A. (obrusy)

Rejtana 25/35

42-200 Częstochowa

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

167. LOGOMAT S.c.

Trzciński Tomasz i Trzcińska Maria

Armii Krajowej 83

30-147 Kraków

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

168. Profesjonalne sadzonki winorośli

Krzysztof Górka

ul. Wakacyjna 4/4

05-509 Józefosław

witaj@e-sadzonka.pl

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

169. KAPRYS-MET

Maria Gniadek, Jacek Gniadek Sp.J.

ul. Fr. Bielowicza 85

32-040 Rzeszotary

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

170. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Marek Andrzejewski

Borysławice Kościelne 25

62-640 Grzegorzew

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

171. Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Czesław Piotr Kowalczyk

Przyszowa 159

34-604 Przyszowa

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

172. Van Del Doel Poland Sp. z o.o.

Kowalewo Parcele 35

62-400 Słupca

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

173. Quickpack Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 47

28-300 Jędrzejów

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

173. Kobi Light Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Boya-Żeleńskiego 25

35-105 Rzeszów

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

174. Włodzimierz Walkiewicz

ul. Rzeczna 8a

26-200 Końskie

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

175. BROS Sp.j.

ul. Karpia 24

61-619 Poznań

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

176. Zakład produkcyjny w Żninie Pepsi

ul. Fabryczna 13

88-400 Żnin

 

177. DABEW

Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Handlowo-Usługowe

Świątkowo 23

77-100 Bytów

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

178. UMBRELLA

ul. Krótka 33

42-200 Częstochowa

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

179. Martyna (ławki)

ul. Rgielska 53a

62-100 Wągrowiec

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

180.  "Wms" Grzegorz Rymarz

ul. Zamiejska 10 c

62-200 Gniezno

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

181. TUCHMET (narzędzia ogrodnicze)

ul. Transportowa 2

89-500 Tuchola

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

182. Przyprawy

Józef Szwajkowski

Borków Stary 11

62-817 Żelazków

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

183.  Emilgrana-Poland Sp. z o.o. (ser)

63-830 Siedlec 71 b

 

184. BASTER MACIEJ PALUCHOWSKI

ul. Paderewskiego 8C/28

86-105 Świecie

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

185. GAMET S.A. (wieszaki)

ul. Kociewska 22

87-100 Toruń

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

186. Jadbocz

Julian Pasierbek

Jaśkowice 16

32-031 Wielkie Drogi

 

187. F.H.U. P Gajo (serwetki)

Wojciech Gajowczyk 

Fabryczna 1A

46-200 Kluczbork

 

188. P.P.H.U. "A.B.J." (suszarki) 

Andrzej Barucki

Kraszewskiego 3

42-200 Częstochowa 

 

189. ANWIL S.A. (soda)

ul. Toruńska 222

87-805 Włocławek

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

190. KONSPOL BIS

Zakład Uboju i Przetwórstwa Kurczaka

ul. Poznańska 39

62-400 Słupca

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

191. ERGIS S.A. Oddział w Wąbrzeźnie
ul. Dąbrowskiego 2
87-200 Wąbrzeźno
Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

192. Electrolux Poland Sp. z o. o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
www.electrolux.pl

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

193. Szkółka Winorośli
Bogumił Jankowski
ul. Cybińska 4
62-020 Swarzędz
Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

194.  HELIOS

Fabryka Żarówek "

1 Maja 11 / 13

40-224 Katowice

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

195. Weremczuk FMR

ul. Bełżycka 73

24-220 Niedrzwica Duża

Więcej informacji o firmie TUTAJ

 

196. SEPIO s.c. (suszarki)

Włoszczowice 222

28-404 Kije

Więcej informacji o firmie  TUTAJ



197. BISK S.A. (akcesoria łazienkowe)

ul. Podleśna 19 Łubna

05-532 Baniocha

Więcej informacji o firmie  TUTAJ

 

 

198. Ks. kan. Kazimierz Bidziński

Polska Misja Katolicka

38 Nursy Street, Mansfield NG18 2AG, Anglia

Mansfield NG18 2AG

Anglia

Więcej informacji o firmie  TUTAJ 

 

199. Państwo Marlena i Łukasz Mazurkiewiczowie

ul. Słoneczna 27   

88-306 Dąbrowa

 

200. Bakalland S.A.

ul. Fabryczna 5

00-446 Warszawa

Więcej informacji o firmie  TUTAJ 

 

201. Zofia Patro (obraz)

Anastazewo 43/14

62-436 Orchowo

 

202. Promis Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 14

40-082 Katowice

Więcej informacji o firmie  TUTAJ

 

203. Danfoss Poland Sp. z o.o.

ul. Chrzanowska 5

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Więcej informacji o firmie  TUTAJ

 

204. STOVIT GROUP Sp. z o.o.

ul. Transportowa 4

85-790 Bydgoszcz

email: stovit@stovit.com.pl

Więcej informacji o firmie  TUTAJ

 

205. P.P.U.H. Perfexim LTD Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Samotna 2

61-441 Poznań

Więcej informacji o firmie  TUTAJ

 

206. Electrolux Poland Sp. z o.o.

ul. Kazimierza Odnowiciela 28

58-100 Świdnica

 

207. Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Grunwaldzka 2

59-900 Zgorzelec

 

208. Elżbieta i Grzegorz Pilachowscy

Mieleszyn

 

209. POLONTEX S.A.

ul. Rejtana 25/35

42-200 Częstochowa

Więcej informacji o firmie  TUTAJ

 

Reklama Sponsorów:
Najbliższe Wydarzenia
Brak wydarzeń
Kalendarz
Szybki Kontakt

Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny

Rościnno 1, 62-085 Skoki

E-mail: domrekolekcyjny@roscinno.pl

Tel: 665 831 865

Przyjaciel Domu
Osoby, firmy oraz instytucje, które wsparły nasz Dom Rekolekcyjny:

ZOBACZ TUTAJ
Polecamy

Licznik
3070695
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Od początku
3502
4019
27866
66273
3070695